info@bizakademikdanismanlik.com
+1 216 250 1342 (WhatsApp)

Sosyal Bilimlerde Akademik Kariyer ve İlişki Yönetimi

Her ortamın olduğu gibi akademik çevrenin de kendine göre bir dili ve kuralları vardır ve doğru kullanılması hedeflenen amaca ulaşmanızı sağlar.
 
Ayrıca, yüksek lisans veya doktora dönemi; yakalanması gereken tarihler, belli bir zamanda bitirilmesi gereken görevler, konferanslar, tez izleme komitesi raporları, yeterlik sınavları, makaleler gibi pek çok planlama yapılması ve takip edilmesi gereken işleri içerir.
 
Ek olarak, bu dönemde etkin bir eğitim planı oluşturmak; alanı detaylı tanımak, tez konusunu belirlemek, tez danışman hocasını seçmek ve tez dönemi için gerekli olan alt yapıyı oluşturmak oldukça önemlidir.
 

Eğitim planlamanızı yaparken fikir alabileceğiniz, sizin kariyer planlamanıza yardımcı olabilecek danışmanlık alamadığınız; akademik danışmanınızdan ihtiyacınız kadar destek bulamadığınız, veya danışmanınızla veya başka hocalarla ilişkilerinizi yönetmekte zorlandığınız zamanlar olabilir.

Akademik kariyer planlamızda ve akademik hayatınızda sizinle ve sizin için BİZ Akademik Danışmanlık olarak ne yapabiliriz öğrenmek için bizimle info@bizakademikdanismanlık.com adresinden veya iletişim sayfasından iletişime geçin. 

Not: Tanışma ve bilgi edinme görüşmeleri ücretsizdir. 

akademik kariyer

Akademik Kariyer ve İlişki Yönetimi Size Ne Sağlar?

  • Alanda yetkinliğinizi artıracak, becerilerinizi geliştirecek bir eğitim programı
  • Eğitiminizin her aşamasında, takip etmeniz gereken prosedürleri ve şartları zamanında ve eksiksiz yerine getirebilmeniz için planlama ve uygulama desteği
  • Etkin ve profesyonel bir hoca-öğrenci ilişkisi kurma ve sürdürme desteği
  • Üniversitedeki danışman hocanızdan alamadığınız veya eksik kalan danışmanlık