info@bizakademikdanismanlik.com
+1 216 250 1342 (WhatsApp)

Hakkımızda

Akademik Danışman Kadromuz

Ekibimiz, Türkiye’nin Yıldız Teknik Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Ankara Üniversitesi gibi seçkin üniversitelerinde ve yurtdışındaki üniversitelerde öğrenim görmüş ve öğretim üyesi olarak çalışmış akademisyenlerden oluşmaktadır. 

Akademik Danışmanlık Tecrübemiz

Bilim İnsanı Yetiştirmenin Sorumluluğu ve Bilinciyle,  

  • 20 yılı aşkın süredir,  
  • Lisansüstü eğitimin, akademik hayatın ve bilimsel araştırmanın 
  • Gereklerini, iniş-çıkışlarını ve zorluklarını bilerek, anlayarak ve hissederek
  • Sosyal bilimler alanlarında yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin ve akademisyenlerin
  • Eğitimlerini, tezlerini, makalelerini ve araştırmalarını başarıyla tamamlamalarına ve profesyonel gelişimlerine  

katkı sağladık.

Danışmanlık Etik İlkelerimiz

Ücretli yüksek lisans veya doktora danışmanlığı, yüksek lisans veya doktora yapmayı planlayan veya yapmakta olan bireylerin ihtiyaç duydukları konu ve alanlarda uzman, deneyimli ve profesyonel akademik danışmanlardan alınan ücretli bir hizmettir. Yüksek lisans ve doktora danışmanlığı hakkında genel algı “ücretli tez yazdırma” hizmetidir.

Fakat, nihai hedefi uzman yetiştirmek veya doktora yapmak olan yüksek lisans eğitiminde ve bilim insanı yetiştirmek olan doktora eğitiminde yüksek lisans veya doktora danışmanlığına BİZ Akademik Danışmanlık olarak farklı bir perspektiften yaklaşmaktayız.

Yüksek lisans veya doktora yapan bilim insanı adayının ihtiyaç duyduğu konularda koçluk, rehberlik destek, yönlendirme, ve eğitim hizmetleri sunarak, öğrencinin zorlandığı ve stresinin arttığı zamanlarda uzanan yardım eli oluyoruz. Bizden hizmet alan öğrenci veya akademisyenlerin kendisiyle gurur duyduğu, derecesini hakkettiği, daha sonraki yıllarda karşısına etik ihlali; diplomasının, derecesinin veya kadrosunun sorgulanması gibi sıkıntılı durumlara yol açmayan bir sonuç elde ediyoruz.

BİZ Akademik Danışmanlık, hiç bir şekilde bir öğrenci adına tez yazma hizmeti vermiyoruz. Danışmanlık,  mentörlük, eğitimci ve koçluk rollerini üstlenerek, öğrencinin kendi çalışmasıyla gurur duyacağı bir başarı elde etmesine destek oluyoruz. Kurumsal değerlerimiz ve vizyonumuz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.